W ramach projektu KULTURA JEST TRENDY Fundacja Poducha organizuje konkurs fotograficzny dla młodzieży.

Temat: CZAS I PRZEMIJANIE

Organizator: Fundacja Prospołeczna PODUCHA w ramach projektu „Kultura jest trendy”.
Współorganizator: Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego.

Portal internetowy do prezentacji prac i projektu: www.pasjazycia.com

Regulamin konkursu:
Czas nadsyłania prac: od 6 maja 2013r. do 30 września 2013r.

Wyboru zwycięskich prac dokona Jury w składzie: Lidia Popiel (fotograf, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna magazynu finelife.pl), Krzysztof Candrowicz (dyrektor Łódź Art Center – Międzynarodowego Centrum Sztuki oraz Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi) oraz Bernard Saczuk (dyrektor OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz dyrektor artystyczny wystawy Young Fashion Photographers Now).

Wszystkie prace publikowane będą na stronie internetowej: www.pasjazycia.com oraz www.ksjarekburski.pl.

Idea konkursu zrodziła się z chęci propagowania pasji fotografowania przez śp. ks. Jarosława Burskiego i jej szerzenia wśród młodzieży.

Prace proszę przesyłać do 30 września 2013 roku na adres mailowy: konkurs@pasjazycia.com

Fundacja Prospołeczna „PODUCHA”:
www.fundacjapoducha.pl, e-mail: info@fundacjapoducha.pl
92-207 Łódź, ul. Szpitalna 9/11
Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego:
www.ksjarekburski.pl, e-mail: info@ksjarekburski.pl
Strona Projektu: www.pasjazycia.com, e-mail: konkurs@pasjazycia.com