Fundacja Prospołeczna „Poducha” przyłączyła się do działań Fundacji Pomocy Domom Dziecka, mamy jeden cel pomagać.

Zostań Mikołajem

Prowadzimy zbiórkę dla dzieci przebywających w Domach Małego Dziecka przy ulicy Drużynowej 3/5, Lnianej 9 oraz Zbocze 2a. W placówkach tych przebywa łącznie 115 dzieci w wieku od 2 tygodni do 10 roku życia. Wyobraźcie sobie ile jest potrzeb:Począwszy od pieluch, środków czystości kończąc na zabawkach edukacyjno-rozwijających. To kilka rzeczy z tych najważniejszych. Wiadomo że te wszystkie rzeczy nie zastąpią dzieciom kochających rodziców ale polepszą warunki codziennej egzystencji. Jeśli chcecie pomóc to powiedzcie swoim znajomym, rodzinie o akcji zbiórkowej i odezwijcie się do nas.

Adres e-mail: marketing@pomocdomomdziecka.pl lub tel. 535 254 162, f.poducha@wp.pl lub 602689234

miejsca zbiórki:

logo-internet-800-px-krsFundacja Pomocy Domom Dziecka,
90-229 Łódź, ul. HM Aleksandra Kamińskiego 18, lokal nr 411

Fundacja Prospołeczna „PODUCHA”
(Szkoła Podstawowa nr 37 w Łodzi)
92-207 Łódź, ul. Szpitalna 9/11