icon_radosc_2014Fundacja prospołeczna PODUCHA wraz z Towarzystwem przyjaciół ks. Jarka Burskiego organizuje konkurs fotograficzny dla młodzieży pt.: RADOŚĆ ŻYCIA.

Wyboru zwycięskich prac dokona jury w składzie: Lidia Popiel (fotograf, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna magazynu finelife.pl), Krzysztof Candrowicz (dyrektor Łódź Art Center w Łodzi) oraz Bernard Saczuk (dyrektor OFF Out Of Schedule FFWP oraz dyrektor artystyczny wystawy Young Fashion Photographers Now).

Idea konkursu zrodziła się z chęci propagowania pasji fotografowania przez śp. ks. Jarosława Burskiego i jej szerzenia wśród młodzieży.

Czas nadsyłania prac: od 1 czerwca 2014r. do 30 września 2014r. O szczegółach będziemy informować na stronie poświęconej pamięci ks. Jarka, stronie fundacji oraz stronie projektu.