Fundacja Prospołeczna PODUCHA na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi jest realizatorem projektu:

„ŁÓDZKIE MA POMYSŁ NA ZDROWIE

– WARSZTATY EDUKACYJNO-ROZWOJOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO”

W okresie od września do końca listopada realizowane będą BEZPŁATNE konsultacje psychologiczne i cykl warsztatów dla dzieci w wieku 11-13 lat. Głównym zadaniem w realizacji projektu jest przekazanie wartości, norm moralnych, prawidłowych wzorców zachowań,  pomoc w jak najlepszym rozwoju intelektualnym, społecznym oraz emocjonalnym dzieci i młodzieży

Warsztaty obejmować będą 5 obszarów:

1. Emocje, myśli i zachowania.
  2. Relacje społeczne i podstawy komunikowania się.
  3. Konflikty i sposoby ich rozwiązywania.
  4. Stres-radzenie sonie w sytuacjach stresujących.
  5. Wyznaczanie i osiąganie celów, marzenia, plany.

Warsztaty i konsultacje odbywać się będą w siedzibie Fundacji Prospołecznej Poducha / w budynku Szkoły Podstawowej nr 37 w Łodzi przy ul. Szpitalnej 9/11 /.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmujemy pod nr tel. 691 063 979 lub 602 689 234 oraz e-mail: f.poducha@wp.pl

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz rekrutacyjny wraz z oświadczeniami.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych przeprowadzone zostaną rozmowy indywidualne, gdzie weryfikowana będzie również motywacja do udziału w projekcie.

Do pobrania :

Zadanie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego